Sport

 SPRÁVCE VÍCEÚČELOVÉHO HŘIŠTĚ U ZŠ A DĚTSKÉHO HŘIŠTĚ U ŠKOLNÍ DRUŽINY – TEL.: 703 382 932

 

FK SLEZAN OSOBLAHA

Fotbalový klub Slezan Osoblaha v obci působí nepřetržitě již déle než 50 let. Klub disponuje kvalitním sportovním areálem včetně moderního zázemí. V současné době hrají v okresní mistrovské soutěži mužstva “MUŽŮ” a “ŽÁKŮ 7+1”.
Futbalový klub Slezan

Družstvo mužů – horní řada zleva: Roman Svoboda, Tomáš Hrádela, Patrik Šrubař, Josef Krupa, Michal Uher, Daniel Kalda, Luboš Tužinčin, Jan Pavlíček, Michal Pavlík, střední řada zleva: Janis Golias, Petr Beneš, Zdeněk Krejčí, Petr Kaňok, Petr Kundráč, ležící: Václav Červenka. Tým dále tvoří (nejsou na snímku): Jan Hejtmánek, Lukáš Tužinčin, Petr Hvížď, Tomáš Korchan, Josef Fiedor, Marek Vašut, Tomáš Štejdíř, Jan Tošenovský a Patrik Urban.

FK Slezan 1

VOLEJBAL

Více než dvacetiletou tradici má v Osoblaze volejbal. V rámci ZRTV – Sport pro všechny se schází přes 50 zájemců o tento sport a využívají jak tělocvičnu ZŠ, tak i antukové kurty. Volejbalový klub seniorů v rámci kraje získal nejedno vítězství v různých turnajích.
Místní hráči a hráčky se pravidelně dvakrát ročně (červen, prosinec) utkávají mezi sebou na turnajích smíšených družstev.

vol

vol2 vol3

KURTY V OSOBLAŽSKÉM PARKU

kurty1 kurty2

IN-LINE DRÁHA

In-line dráha je provozována celoročně. V jarních, letních a podzimních měsících je určena pro bruslaře, cyklisty a chodce, v zimních měsících při dostatku sněhové pokrývky jako běžecká stopa.

in-line

PROVOZNI RAD IN-LINE DRAHA