Aktualita: Požáry na polích a lesní požáry

lesní požáry

žně

Publikováno: 19.07.2016

Aktualita: OCHUTNEJ OSOBLAŽSKO 2016

Zájemci o účast, nechť se obrací na kancelář – 554 646 200, přihlášky budou také ke stažení na webových stránkách mikroregionu a budou přijímány do 31.7.2016.

Kdo má zájem stát se členem organizačního týmu a podílet se na realizaci projektu, je vítán ☺.

aktivizační plakát

přihláška

Publikováno: 13.07.2016

Aktualita: SMS InfoKanál obce Osoblaha

Vážení spoluobčané,

obec Osoblaha Vám tímto nabízí jednoduchý a pohodlný způsob získávání důležitých informací o dění v obci. Ve snaze zajistit dostatečnou informovanost jsme zahájili provoz SMS InfoKanálu obce, který umožňuje zasílání důležitých informací na zaregistrovaná čísla Vašich mobilních telefonů v krátkých textových zprávách (SMS).

Odber_SMS_velky (1)

REGISTRACE

Infoletak_OSOBLAHA

Publikováno: 12.07.2016

Aktualita: Zvony na PET láhve

Vážení občané, nově rozmístěné zvony na PET láhve jsou určeny opravdu jenom na plastové lahve, případně krabice od nápojů. Velký plastový odpad můžete odkládat ve sběrném dvoře, nebo do klece, která bude umístěna před sběrným dvorem.

Starosta obce

Publikováno: 17.06.2016

Aktualita: Biologicky rozložitelný komunální odpad

Vážení občané, biologicky rozložitelný komunální odpad je možné ukládat pouze na komunitní kompostárny, jež jsou schváleny obecně závaznou vyhláškou, do zelených velkoobjemových kontejnerů, případně do hnědých kontejnerů určených na tento odpad. Ukládání tohoto odpadu na jiná místa je posuzováno jako zakládání černé skládky se všemi důsledky z toho plynoucími.

Starosta obce

Publikováno: 27.04.2016